Обезумелият Моци демонстрира карате на терена

1

Героят на Лудогорец от Шампионската лига Козмин Моци изуми всички с опита да изкорми с ММА приом младото острие на ЦСКА Стефан Николич в мача между двата отбора завършил при резултат 4:0 за “орлите”.

Румънецът изрта напълно умишлено играча на армейците в корема при въздушен двубой между двамата. Съдията на двубоя обаче шокира всички, като прецени, че нарушение няма, въпреки че по правилник трябваше да изгони Моци с директен червен картон. Още по-интересното е, че никой от страничните рефери, нито четвъртия съдия показаха, че са видели ситуцията… След края на двубоя социалните мрежи избухнаха в недоумение а безумното каратистко влизане на Моци дори стигна челните страници на сайта 9gag.